Oświadczenie

Oświadczenie

Na stronie internetowej zamieszczone są informacje dotyczące wyrobów medycznych przeznaczonych do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Wchodząc na stronę, oświadczam, że jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia, medycyny lub wykonuję zawód związany z ochroną zdrowia.

O firmie » VITACO HEALTH
Vitaco Health

O firmie

W służbie zdrowiu i urodzie

Specjalizujemy się w dystrybucji na polski rynek unikatowych technologii i produktów światowych marek wykorzystywanych w chirurgii plastycznej i klinikach medycyny estetycznej.

Wspieramy naszych partnerów biznesowych nie tylko dostarczając rozwiązania w postaci sprzętu czy produktów, ale także umożliwiając im uczestnictwo w warsztatach i seminariach, które są prowadzone przez doświadczonych trenerów z Polski i świata, a skoncentrowanych na przekazywaniu praktycznej wiedzy.

Poprzez stałą obecność na targach i kongresach na całym świecie mamy możliwość na bieżąco zapoznawać się z nowościami, o które następnie po dogłębnej analizie rozbudowujemy naszą oferty. Naszym zdaniem w czasach rosnącej konkurencyjności kluczem do sukcesu jest przemyślana inwestycja.

Duży nacisk kładziemy na dobór zespołu pracowników i partnerów biznesowych, bo wiemy, że wspólne zrozumienie misji, którą się kierujemy to kolejny klucz do sukcesu i rozwoju nie tylko naszej firmy.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2007 roku.

Nasz zespół

Prezes Zarządu
Jowita Bernaś

Dyrektor ds. Informacji i Finansów
Ryszard Leszek Bernaś

Menedżer Operacyjny
Aleksandra Bernaś

Kierownik biura
Anna Gańska

Obsługa klienta
Mateusz Garkowski
Anna Krawczyk-Kaszuba
Katarzyna Dąbrowska

Przedstawiciele regionalni
Łukasz Wolak
Agnieszka Mrozowicz-Sobolewska
Zofia Ptaszkiewicz