Oświadczenie

Oświadczenie

Na stronie internetowej zamieszczone są informacje dotyczące wyrobów medycznych przeznaczonych do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Wchodząc na stronę, oświadczam, że jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia, medycyny lub wykonuję zawód związany z ochroną zdrowia.

Szkolenia » VITACO HEALTH
Vitaco Health

Szkolenia

Nadchodzące szkolenia

Temat Miejsce
XIX Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Warszawa + więcej

Archiwalne szkolenia

Temat Miejsce
XIV Sympozjum i Warsztaty Operacyjne „Onkoplastyczne leczenie raka piersi” Wałbrzych + więcej
Chirurgia rekonstrukcyjna piersi, symetryzacje, redukcje, korekty po zabiegach rekonstrukcyjnych Kielce + więcej
Lipofilling twarzy – przywracanie objętości oparte na anatomii poduszek tłuszczowych i więzadeł podtrzymujących twarzy Warszawa + więcej
Małoinwazyjne zabiegi regeneracyjne z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej Warszawa + więcej

O szkoleniach

Wspieramy naszych partnerów biznesowych, nie tylko dostarczając rozwiązania w postaci sprzętu czy produktów, ale także umożliwiając im uczestnictwo w warsztatach i seminariach, które są prowadzone przez doświadczonych trenerów z Polski i świata, a skoncentrowanych na przekazywaniu praktycznej wiedzy.
SZKOLENIA VITACO HEALTH
Wiemy, że ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności jest nieodłącznym elementem pracy chirurga czy lekarza medycyny estetycznej.

Szkolenia połączone z częścią praktyczną i możliwością obserwacji zabiegu wykonywanego przez szkoleniowca to doskonała możliwości zdobycia wiedzy i poszerzenia własnych umiejętności.Co gwarantujemy:
unikatowe tematy szkoleniowe powiązane z prezentacją najnowszych technologii z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej,
szkolenia z najlepszymi polskimi i zagranicznymi ekspertami,
możliwość obserwacji zabiegu podczas workshopu,
małe grupy uczestników.