Oświadczenie

Oświadczenie

Na stronie internetowej zamieszczone są informacje dotyczące wyrobów medycznych przeznaczonych do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Wchodząc na stronę, oświadczam, że jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia, medycyny lub wykonuję zawód związany z ochroną zdrowia.

Uroczysta Gala z okazji 10. rocznicy obecności marki Motiva w Polsce » VITACO HEALTH
Wydarzenie

Uroczysta Gala z okazji 10. rocznicy obecności marki Motiva w Polsce

Informacje:

Miejsce:
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
ul. M. Konopnickiej 26
Kraków
Termin:
22 czerwca 2024

Potwierdź udział w wydarzeniu

Plan wydarzenia:

 • 18:00 – 10 lat marki Motiva w Polsce i premiera Mia FemTech
 • 20:00 – Gala z okazji 10-lecia

Dress code: formalne cocktail party

PROWADZĄCY

Poznaj prowadzących wydarzenie

Juan José Chacón-Quirós
Juan José Chacón-Quirós jest założycielem, dyrektorem generalnym i dyrektorem zarządu Establishment Labs® (NASDAQ: ESTA).

Pan Chacón Quirós przez dziesięć lat pełnił funkcję dyrektora generalnego firmy zajmującej się dystrybucją wyrobów medycyny estetycznej w Ameryce Łacińskiej, a wcześniej pełnił funkcję menedżera ds. rozwoju biznesu w renomowanej klinice chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Jest autorem i współautorem ponad 50 patentów, które pomagają w rozwoju technologii w takich obszarach jak implanty, RFID i bioczujniki, technologia 3D i rozwój narzędzi chirurgicznych. Pełnił funkcję prezesa Federacji Rugby Kostaryki, a obecnie zasiada w zarządzie South America Rugby i radzie dyrektorów Forum Biznesu Ameryki Łacińskiej i Karaibów.

Pan Chacón-Quirós uzyskał dyplom Academie de Poitiers (Economie) i studiował na Uniwersytecie Massachusetts w Amherst. Posiada certyfikat MIT Sloan Advanced dla kadry kierowniczej (ACE) w zakresie zarządzania, innowacji i technologii.

+ Przeczytaj więcej

Dr Charles Randquist
Dr Charles Randquist uzyskał dyplom w Szpitalu Uniwersyteckim Karolinska and Sahlgrenska w Göteborgu, specjalizując się w mikrochirurgii. Od 1996 roku posiada certyfikat chirurga plastycznego. Od tego czasu prowadzi także prywatną praktykę. W 2000 roku założył klinikę – Victoria Clinic – która od 2005 roku mieści się w Saltsjöbaden, a w 2020 roku otworzył nową klinikę przy Karlavägen w Sztokholmie.

Przez ostatnie dwie dekady dr Charles Randquist szkolił lekarzy i prowadził wykłady na całym świecie. Jego specjalizacją jest pierwotna i rekonstrukcyjna chirurgia piersi.

Przez lata prowadził badania nad implantami różnych producentów, próbując zrozumieć wielopoziomową złożoność i wpływ różnych tekstur, żeli, kształtów i technik chirurgicznych na wynik operacji.

Obecnie jest jednym z trzech chirurgów spoza Stanów Zjednoczonych uczestniczących w badaniu FDA dla Establishment Labs® i implantów Motiva.

+ Zobacz więcej

ZAPISY

Potwierdź udział w wydarzeniu

Po przesłaniu zgłoszenia nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem i przekaże szczegółowe informacje.

  Wydarzenie

  Termin

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon

  Numer Prawa Wykonywania Zawodu

  Nazwa firmy

  Numer NIP

  Adres firmy