Oświadczenie

Oświadczenie

Na stronie internetowej zamieszczone są informacje dotyczące wyrobów medycznych przeznaczonych do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Wchodząc na stronę, oświadczam, że jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia, medycyny lub wykonuję zawód związany z ochroną zdrowia.

Lipofilling twarzy – przywracanie objętości oparte na anatomii poduszek tłuszczowych i więzadeł podtrzymujących twarzy » VITACO HEALTH
Wydarzenie

Lipofilling twarzy – przywracanie objętości oparte na anatomii poduszek tłuszczowych i więzadeł podtrzymujących twarzy

Informacje:

Dla kogo:
Szkolenie dla specjalistów chirurgii plastycznej, ogólnej i onkologicznej.
Cena:
Szkolenie płatne
Miejsce:
Klinika Promedion
ul. Kazimierza Wóycickiego 4
01-938 Warszawa
Termin:
13 września 2023, godz. 16.00
Liczba uczestników:
3-5 osób
Informacje:
504 168 694

Plan wydarzenia:

Wykład:
Anatomia twarzy i wpływ starzenia na poduszki tłuszczowe oraz więzadła podtrzymujące, rodzaje i sposoby otrzymywania graftów tłuszczowych.

Workshop:
Lipofilling twarzy – zabieg wykonywany przez szkoleniowca przy obserwacji szkolących się.

PROWADZĄCY

Poznaj prowadzących wydarzenie

Lek. Jakub Miszczyk
– specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej
Kunsztu chirurgii plastycznej uczy się od najlepszych lekarzy w kraju i za granicą, nieustannie pogłębia swoją wiedzę podczas licznych kongresów i szkoleń, jest również autorem wielu publikacji naukowych i doniesień zjazdowych.

Jego zainteresowanie stanowi medycyna estetyczna, laseroterapia, chirurgia odtwórcza włosów, lipotransfery oraz zabiegi chirurgii plastycznej. Doskonała znajomość techniki i zakresu wszystkich operacji plastycznych pozwala mu prowadzić leczenie uzupełniające we współpracy z fizjoterapeutą i kosmetologiem. Zindywidualizowane protokoły przed- i pooperacyjne pomagają przygotować Pacjenta do zabiegu chirurgicznego, wspomagają proces gojenia i kształtowania blizn, zapewniają optymalne efekty końcowe, a nawet o kilka lat odsuwają konieczność ingerencji chirurgicznej