Oświadczenie

Oświadczenie

Na stronie internetowej zamieszczone są informacje dotyczące wyrobów medycznych przeznaczonych do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Wchodząc na stronę, oświadczam, że jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia, medycyny lub wykonuję zawód związany z ochroną zdrowia.

Motiva® » VITACO HEALTH
O marce

Implanty piersi Motiva® są obecne w wielu polskich klinikach od 2014 roku.

Na co dzień wybierają je najbardziej wymagające pacjentki i lekarze chirurdzy, doceniający najwyższe standardy jakości, nowoczesną technologię oraz bezpieczeństwo. Implanty Motiva® cieszą się szczególną popularnością wśród pacjentek, które cenią sobie naturalny efekt, wygodę i komfort użytkowania. Stanowią idealną harmonię jakości i bezpieczeństwa.

Motiva Implants to wynik opatentowanych technologii oraz ulepszonych praktyk wytwarzania implantów, według amerykańskich
i europejskich standardów.

Vitaco Health

100+

KLINIK
W POLSCE

30+

LAT DOŚWIADCZEŃ
W PRODUKCJI IMPLANTÓW

3 mln +

SPRZEDANYCH IMPLANTÓW
NA ŚWIECIE
Poznaj markę Motiva:
Sprawdź co nas wyróżnia:
1. Wyjątkowa elastyczność, ułatwiająca umieszczanie implantów i umożliwiająca przeprowadzanie zabiegu przy użyciu mniejszych nacięć.
2. Ultra-miękki, stabilny w formie żel wypełniający, pozwalający na zachowanie kształtu, miękkości oraz naturalnego wyglądu.
3. Wyselekcjonowany zestaw tekstur powierzchni, bez obcych materiałów, które mogłyby uszkodzić strukturę implantu.
4. Technologia Q Inside, pozwalająca na uzyskanie szerokiego spektrum możliwości w zakresie identyfikacji implantów.
5. Wysoki poziom wsparcia dla pacjentek.