Oświadczenie

Oświadczenie

Na stronie internetowej zamieszczone są informacje dotyczące wyrobów medycznych przeznaczonych do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Wchodząc na stronę, oświadczam, że jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia, medycyny lub wykonuję zawód związany z ochroną zdrowia.

Strim Healthcare » VITACO HEALTH
Poznaj Nasze marki

Strim Healthcare

O marce

Strim Health Care łączy ogromne know-how z zaawansowaną nauką i inżynierią z korzyścią dla ludzkiego zdrowia.

Jako firma oparta na wiedzy i innowacjach korzysta z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie wyrobów medycznych. Oferuje ekskluzywne wyroby medyczne jednorazowego użytku do małoinwazyjnych zabiegów przezskórnych poprawiających gojenie, naprawę, odbudowę i regenerację.

Vitaco Health

70

LAT OPIEKI
SZPITALNEJ

20

ZAREJESTROWANYCH
PATENTÓW

15+

LAT
SPECJALIZACJI
Oferta
Oferujemy wyroby medyczne, które zwiększają bezpieczeństwo i skuteczność procedur medycznych, pozytywnie wpływają na wyniki leczenia pacjentów, a tym samym poprawiają jakość ich życia.
BEZPIECZEŃSTWO
Sterylny, jednorazowy zestaw
WYDAJNOŚĆ
1 kaniula do pobrania, 3 wyrównujące kaniule do pobrania
PRECYZJA
Specjalistyczne narzędzia do przeszczepu tkanki tłuszczowej
ODTWARZALNOŚĆ
Maksymalna funkcjonalność narzędzi zapewniająca optymalną technikę

W naszej ofercie znajdują się:

  • wyroby medyczne umożliwiające transfer tłuszczu oraz kaniule do liposukcji i infiltracji wykorzystywane w zabiegach chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.
  • mikrokaniule Pix’L® i Pix’L+® – opatentowana gama elastycznych i wzmocnionych mikrokaniul mająca zastosowanie w zabiegach medycyny estetycznej z zakresu konturowania twarzy oraz podawania wypełniaczy.