Oświadczenie

Oświadczenie

Na stronie internetowej zamieszczone są informacje dotyczące wyrobów medycznych przeznaczonych do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Wchodząc na stronę, oświadczam, że jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia, medycyny lub wykonuję zawód związany z ochroną zdrowia.

Program JOY® by Motiva® już dostępny w Polsce » VITACO HEALTH
Vitaco Health

Program JOY® by Motiva® już dostępny w PolscePrzedstawiamy wyjątkowy program powiększania piersi, który od czerwca 2022 r. jest również dostępny w wybranych klinikach chirurgii plastycznej w Polsce.

Implanty Ergonomix2® zaprojektowane przez Motiva to najnowsza technologia zapewniająca kobietom piękno i bezpieczeństwo.

JOY na nowo definiuje wysokiej jakości implanty piersi.

Profil bezpieczeństwa Ergonomix2®

  • MOTIVA SUPERSILICONES® – Nowa formuła zapewniająca jeszcze większą ergonomię i ulepszone właściwości mechaniczne.
  • TRUEMONOBLOC+™ – Elastyczny, wielowarstwowy system, który łączy wszystkie elementy powłoki tworząc ujednoliconą strukturę, ułatwiającą odkształcanie pod wpływem zginania i ściskania.
  • BLUSEAL+® – Opatentowany, wizualny wskaźnik dający pewność lekarzowi, że implant stanowi strukturę całości.
  • PROGRESSIVEGEL ULTIMA® – Żel posiadający unikalne właściwości reologiczne, które gwarantują lepsze dostosowanie się do naturalnych ruchów niż inne przetestowane żele.
  • SMOOTHSILK® /SILKSURFACE® – Biokompatybilna powierzchnia przyjazna dla komórek. Redukcja ryzyka wystąpienia biofilmu, wysięku, podwójnej kapsuły, torebki obkurczającej.
  • Implant RFID – Pasywny i bezbateryjny mikrotransponder. Bezpiecznie przechowuje numer seryjny implantu oraz informacje z nim związane.

Jesteś dla nas najważniejsza!

Bezpieczeństwo i satysfakcja pacjentki to główne cele programu JOY.

Właśnie dlatego program obejmuje Wydłużoną Gwarancję Motiva, jak również zupełnie nową w tej branży inicjatywę, skupiająca się na pacjentce: Woman’s Choice Program.

Wyjątkowy program Motiva, Woman’s Choice Program, zapewnia wsparcie finansowe w przypadku pacjentek, które wybrały implanty Ergonomix2® w ramach programu JOY i zdecydują się na ich usunięcie w ciągu 2 lat od operacji, z zastrzeżeniem dodatkowych warunków.

Gwarancja Always Confident Warranty i Polityka Wymiany Produktów

Wszystkie implanty Motiva są objęte gwarancją Always Confident Warranty, obejmującą pęknięcia w okresie użytkowania produktu, jak również Polityką Wymiany Produktu.

JOY® to jedyny program Motiva zapewniający 5-letnią Wydłużoną Gwarancję bez dodatkowych opłat.
W celu aktywacji należy zarejestrować implanty w ciągu 90 dni od operacji.

Więcej na:
https://motiva.info.pl/joy/