Oświadczenie

Oświadczenie

Na stronie internetowej zamieszczone są informacje dotyczące wyrobów medycznych przeznaczonych do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Wchodząc na stronę, oświadczam, że jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia, medycyny lub wykonuję zawód związany z ochroną zdrowia.

Uroczysta Gala 10-lecia współpracy Vitaco Sp. z o.o i Establishment Labs® » VITACO HEALTH
Vitaco Health

Uroczysta Gala 10-lecia współpracy Vitaco Sp. z o.o i Establishment Labs®W dniach 21-22 czerwca 2024 r. w Krakowie miało miejsce niezwykłe wydarzenie dla naszej firmy.

W dniu 21 czerwca odbyła się przedpremierowa prezentacja projektu MIA FEMTECH, którą poprowadził Juan José Chacón Quirós – założyciel i CEO Establishment Labs®.

Spotkanie miało miejsce w przepięknych wnętrzach sali klubowej Bachleda Luxury Hotel. Ten butikowy, 5-gwiazdkowy hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu w zabytkowej kamienicy, gdzie klasyczne wnętrza łączą się z nutą krakowskiego Art Deco. Wytworne wnętrza, w których można poczuć prawdziwy szyk i elegancję w miejskim otoczeniu, były idealnym miejscem na prezentację MIA FEMTECH rewolucyjnej nowości na światowym rynku chirurgii plastycznej, skierowanej do kobiet, które potrzebę bezpieczeństwa łączą z najwyższą jakością.

Drugiego dnia miała miejsce uroczysta Gala 10-lecia współpracy Vitaco Sp. z o.o i Establishment Labs®, a także oficjalna premiera rewolucyjnej nowości na światowym rynku chirurgii plastycznej – MIA FEMTECH.

Uroczystość odbyła się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, a swoją obecnością zaszczycili ją:

  • Juan José Chacón Quirós – założyciel i CEO Establishment Labs®, Ivan Bilic – Senior Vice President of Commercial Operations Establishment Labs® – OUS,
  • dr Charles Randquist – światowej sławy specjalista chirurgii plastycznej,
  • a także Filip Bosna, Daniel Gerber, Pol Brusseleers, Macarena Danus oraz bardzo liczne grono wysokiej klasy chirurgów i gości z całej Polski.

W imieniu Zarządu Vitaco tak licznie przybyłych gości powitała Jowita Bernaś – prezes Zarządu, która przypomniała również najważniejsze wydarzenia i kroki milowe z okresu współpracy obu firm.

Założenia projektu MIA FEMTECH – przedstawił gość specjalny wydarzenia – Juan José Chacón Quirós.

W części plenarnej wystąpili również:

  • dr Charles Randquist, który zaprezentował uczestnikom swoje doświadczenia i zalety najnowszego systemu MIA,
  • dr Wiesław Bieńkowski – przedstawił najciekawsze przypadki medyczne z okresu 10 lat doświadczeń z implantami Motiva,
  • dr Jerzy Kolasiński – miał natomiast wykład poświęcony technice podpowięziowego wszczepiania implantów piersiowych.

Pozostałą część wieczoru goście spędzili przy rytmach latino na zabawie i rozmowach w części restauracyjnej Muzeum Manggha, korzystając z pięknej letniej pogody, delektowali się pięknymi widokami na wawelskie wzgórze.

Na gości czekał okolicznościowy tort – FEMME czyli kobieta, bo to kobieta, jej zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze dla Motiva.

A także niezwykłe prezenty – jedwabne apaszki i poszetki nawiązujące wzorem do znanej wszystkich chirurgom grafiki wypełniającej pudełko z implantami Motiva. Przygotowała je polska firma – Luma Milanówek, której wyroby łączą w sobie miłość do jedwabiu i wyjątkowego rękodzieła. Co można porównać do pracy chirurgów z implantami Motiva, wszak efektem też są wyjątkowe rękodzieła.

W godzinach dopołudniowych goście natomiast mieli okazję zobaczyć uroki Krakowa podczas spaceru z przewodniczką.

Były to niezapomniane wydarzenia, dziękujemy wszystkim za dobrą atmosferę i tak liczne przybycie.